Velvet Tobacco set for laundry

€30.00
Tax included

„DATE NIGHT“ – šiame kvape pirmiausiai filtrą su jumis pradeda ryškūs, linksmi su trupučiu lyg medienos, lyg rožės dvelksmu – rožiniai pipirai. Vidurinėse natose nosį pradeda kutenti, malonaus ir saldaus medienos aromato -  kvapniosios tongapupės su jas lydinčiais, sodrumo ir intensyvumo, saldžių gėlių natomis, bei seksualiu muskusu, besiskleidžiančiais jazminais ir juos apjuosiančiu gaiviuoju apelsinu. Šio kvapo kompoziciją įžemina tikrą medienos kvapą dovanojantis kedras su ryškiuoju pačiuliu bei salsva vanile.

Select bag color: Black
Last items in stock

Aromaterapinė Sojų Vaško Žvakė 200g

Sojų vaškas – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus, atsinaujinančio gamtos ištekliaus. Tai draugiška aplinkai ir natūrali alternatyva parafinui ar bičių vaškui. Kvapai – mūsų sukurti eterinių aliejų mišiniai arba itin kruopščiai atrinkti aukštos kokybės aromatiniai aliejai. Skirtingų kvapų sinergija turi aromaterapinių savybių – gali padėti atsipalaiduoti, susikaupti ar pakelti nuotaiką. Medinė  dagtis – natūrali mediena, kurią mes patys gaminame, todėl galime garantuoti, kad dagtis nėra mirkyta chemikaluose ir neturi sintetinių priemaišų. Stiklinis indas – aukščiausios kokybės, storo stiklo indas, atsparus karščiui. Daili žvakės indo forma taps išskirtine interjero detale.

Degimo trukmė: iki 50 h.

*Žvakės yra rankų darbo, todėl išvaizda ir vaško spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

*Žvakės liepsnos dydis gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose

Prie žvakės pridedama:

Ąžuolinis dangtelis – rankų darbo, natūralios ąžuolo medienos dangtelis, naudojamas kaip padėkliukas, neleidžiantis įkaisti paviršiui ant kurio deginama žvakė. Kai žvakė nedega, galima naudoti kaip dangtelį, kurie dėka žvakė nepridulka. Dangtelis yra rankų darbo, todėl spalva ir raštai gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje.

Firminė dėžutė – iš dailaus dekoratyvinio popieriaus sukurta stilinga pakuotė su svarbia informacija apie žvakę. Pakuotė papuošta spalvotu lipduku su kvapo aromaterapinėmis savybėmis ir yra palikta vieta, kur galima įrašyti vardą, kam ši žvakė skirta. Tai jauki ir miela detalė, skirta pradžiuginti žmogui, jei dovanosite žvakę.

ROŽIŲ MUILAS. Šio muilo švelni valomoji formulė suteikia odai lygumo ir oda atrodo labiau švytinti. Muilas yra praturtintas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi, rožiniu moliu ir kokosų pienu. Prabangus ir švelnus kvapas susipina su rožių, žolelių ir muskuso kvapais.

AROMATERAPINIS VONIOS BURBULAS DATE NIGHT - švelnus, paslaptingas gėlių žiedų ir  rožinių pipirų kvapas padeda atsipalaiduoti.

      Prie dovanų rinkinio pridedamas storo popieriaus dekoratyvinis maišelis, kurio spalvą galite pasirinkti. 

      Siunčiant, norint išlaikyti maišelį nepažeistą, maišelis įdedamas į siuntinį šalia prekių.

Specific References

EAN13
4779047481948
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password