1. UAB „Natūralios idėjos“ dovanų čekis (toliau – Dovanų čekis) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų čekio turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų.
2. Dovanų čekį galima įsigyti visose Natūralios idėjos firminėse prekybos vietose, arba internetiniame puslapyje www.naturaliosidejos.lt
3. Dovanų čekiu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas šiose vietose:
Internetiniame puslapyje www.naturaliosidejos.lt
J. Borutos g. 2, Kaunas
Vilkų g. 5, Vilnius

4. Specialūs pasiūlymai bei dovanos galioja atsiskaitant dovanų čekiu, o ne jo įsigyjimo metu. Dovanos ir specialūs pasiūlymai yra taikomi užsakymams, jei jų galutinė papildomai sumokama suma po dovanų čekių panaudojimo siekia sąlygose numatytą sumą.
5. Dovanų čekis galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų čekio galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų čekio.
6. Dovanų čekis gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
7. Dovanų čekis negali būti keičiamas į pinigus.
8. Tuo atveju, kai Dovanų čekiu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.
9. Dovanų čekis atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų čekį atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų čekis jo turėtojui negrąžinamas.
10. Tuo atveju, jei Dovanų čekis yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų čekio numerio, Dovanų čekyje nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų čekis nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.
11. Įsigyjant Dovanų čekį PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.
12. Įmonė UAB „Natūralios idėjos“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų čekio naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.naturaliosidejos.lt.
13. Iškilus klausimas dėl Dovanų čekio pirkimo ar jo panaudojimo galima kreiptis el. paštu info@naturaliosidejos.lt

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password